You are here:
Beautiful couple in a restaurant.

Esimene kohting on alati pisut erilisem kui järgmised. Esimese kohtumise mõte on inimest päriselt näha, et otsustada, kas liikuda edasi järgmise kohtingu või hoopis uue kaaslase suunas. Positiivse esmamulje loomiseks soovitan vältida järgmisi vigu.

1.       Ebasobiva kohtingukoha valimine

Esimeseks kohtinguks ei sobi lärmakad klubikülastused. Soovitan valida koht, kus Sul on võimalik kaaslast näha ja kuulda ning kus te mõlemad tunnete ennast mugavalt. Ühine aktiivne tegevus on hea lahendus, kui see mõlemale sobib. Kindel valik on kohtumine kohvikus või jalutuskäik. Esimene kohting ei pea olema kõige-kõige-kõigem.

2.       Kohtingule jõudmine liiga vara või hilja

Hea tava on jõuda kokkulepitud kohtumisele õigel ajal. Iseenesest ei ole selles midagi halba, kui minna kohtingule varem. Kui kohtamine põhjustab ärevust, siis varem jõudes on Sul võimalik rahulikult tutvuda kohaga ja leida viisid, kuidas ennast seal mugavalt tunda. Siiski, 10 minutit kokkulepitud ajast varem jõuda on piisav.

Kui kohtingule hilinetakse kuni 15 minutit, siis seda võib pidada veel mõistetavaks, sest ootamatuid olukordi võib tekkida. Esimesele kohtumisele hiljaks jäämine üle 15 minuti, sealjuures kaaslast teavitamata, jätab aga hoolimatu mulje ega mõju Sinu algavale kohtingule hästi.

3.       Hooletu välimus

Naised hindavad välist ilu sama palju kui mehed! Seega, kui Sa oled mees, siis smart-casual on üldiselt turvaline valik. Jälgi, et jalanõud sobituksid riietusega.

Naised, liiga palju meiki esimesel kohtingul on turn-off. Miniseelik ja sügav kaelus jäta järgmisteks kohtinguteks, kui soovid olla mängulisem ja flirtivam ning tunned inimest paremini. Tõsi, kontsad on naise kehale loodud, aga ole teadlik, et liiga kõrgete kontsadega võib Su kaaslane ennast Sinu kõrval lühikesena tunda.

Magnet Dating Agency on Eesti kohtinguagentuur, mis pakub personaalset kohtingukaaslase otsingu teenust nii Eestis kui välismaal.       

Eliia Laats

matchmaker 

Magnet Dating Agency