You are here:

KKK

KKK

Magneti matchmaker vestleb kõikide klientidega personaalselt. Ei mingit nähtavat andmebaasi ega fotosid kodulehel. Pühendame iga match’i loomisse aega, et luua parim võimalik sobivus.

Magnet Dating Agency on personaalne ja mitmekülgne agentuur, mis on loodud selleks, et viia kokku omavahel sobivad inimesed. Kõik Magneti liikmed on huvitatud püsisuhte loomisest. Usume, et Sinu aeg on liiga väärtuslik selleks, et käia kohtamas inimestega, kes otsivad vaid kerget meelelahutust.

Kliendid leiavad Magnet Dating Agency erinevatest kanalitest. Enamasti soovitavad meid juba olemasolevad kliendid, samuti tuleb palju uusi liikmeid Magneti sündmuste kaudu. Lisaks on Magnetit kajastatud paljudes meediakanalites. Meil on ka oma Facebooki, Instagrami ja LinkedIni leht, mida tasub kindlasti jälgida, et olla kursis kõige põnevamate uudiste ja sündmustega. Ja loomulikult on suhtlusvahendiks meie koduleht.

Ei, Sinu poolt heakskiidetud pildita profiili jagatakse ainult eelvalitud inimestega, see ei ole internetis avalikult nähtav. 

Ei, Magneti profiilitutvustused on kirjeldavad ega sisalda pilti. Üheks põhjuseks on soov vabastada mõlemaid pooli eelarvamustest.

Sobivate kaaslaste leidmisel kombineerime erinevaid meetodeid. Arvestame eeskätt seda, millist kaaslast klient soovib leida, lisaks toetume oma kogemustele ja intuitsioonile. 

Tutvustus on kaaslase kirjeldus PDF-formaadis, mille põhjal on Sul võimalik otsustada, kas Sa soovid meie valitud inimesega kohtuda. 

Eesti tingimustes on väga raske seada eesmärgiks konkreetseid tähtaegu. Magneti matchmaker annab endast parima, et leida sobiv kohtingukaaslane nii kiirelt kui võimalik.

Kahjuks seda Magnet lubada ei saa. Siiski annab meie meeskond parima, et kokku viia sobivad inimesed, mis suurendab armastuse leidmise võimalust. 

Seda me avalikustada ei saa, küll aga ütleme, et see kasvab pidevalt. Magnet kaasab iga kuu uusi liikmeid põnevate vallalistele mõeldud sündmuste kaudu, mis suurendab Sulle sobiva kaaslase leidmise võimalusi. 

Ei, Magneti vallalistele suunatud sündmused on teadlikult viidud Eesti erinevatesse kohtadesse. Eesti on väga ilus ja põnev paik, miks mitte seda koos avastada ning saada juurde ka väärtuslikke tutvusi? Samuti on meil rahvusvaheline võrgustik ehk huvi korral võib leida partneri ka piiri tagant. Võta Magnetiga ühendust ja räägi täpsemalt oma soovidest.