You are here:

 Teenused

Magnet Club

VALLALISTE SÜNDMUSED

 Mida suurem on Sinu tutvusringkond, seda suurem võimalus on Sul leida endale sobiv kaaslane. Seepärast korraldabki Magnet vallalistele mõeldud sündmuseid. Magneti sündmused viivad Sind erinevatesse paikadesse ja on eriilmelised. Pole vahet, kas tuled huvitava kogemuse ja/või uute tutvuse leidmise eesmärgil- tule kindlasti!

Magnet Gold

MAGNET GOLD
PAKETT

See on personaalne matchmaking teenus, et leida üles kolm just Sulle sobivat kohtingukaaslast. 2-6 kuu vältel leiab Magneti matchmaker Sulle kolm potentsiaalselt sobivat kaaslast.
Teenus sisaldab personaalset kohtumist matchmakeriga, põhjalikku küsimustikku Sinust ning Sinu ideaalsest kaaslasest.590 eurot 3 tutvustust

Magnet Lux

MAGNET LUX
PAKETT

See pakett on mõeldud inimesele, kes väärtustab enda aega. Magnet Lux valimisel pakub Sinu isiklik matchmaker Sulle nelja kuu jooksul võimalust kohtuda 4-6 Sulle sobiva kaaslasega. Teenus sisaldab personaalset kohtumist matchmakeriga, põhjalikku küsimustikku Sinust ning Sinu ideaalsest kaaslasest. Lisaks ka ühekordset date coachingu sessiooni.

1990 eurot 4 kuud

Lisateenused

DATE COACHING

Õppetunnid armastuses – kellel neid ei oleks? Mõni õppetund on aga selline, mida ei peaks kordama või mida on eriti hea õppida teiste kogemustest. Magneti armastuse treener annab Sulle soovitusi ja näpunäiteid, kuidas muuta kohtingud teadlikumaks ja suhted sügavamaks.

90 eur/1,5h

Magnet Club liikmele 70 eur/1,5h

PROOVIKOHTING

Enne esimest kohtingut peabki süda pisut kiiremini lööma. Mõnikord võib aga ärevus olukorrast võitu saada ja rikkuda ära ilusa võimaluse. Et seda ei juhtuks, pakume võimalust minna kohtingule Magneti armastuse treeneriga, kellega saad kohtingu protsessi läbi teha turvaliselt ja toetavalt, et tunneksid ennast edaspidi kohtingutel kindlamalt ja mugavamalt.

70 eur/h

Magnet Club liikmele 50 eur/h

KOHTINGU PLANEERIMINE

Vahel on tunne, et sooviks teha teistmoodi kohtingu, aga puudu jääb kas ideedest või ajast. Magneti armastuse treener kuulab ära Sinu soovid ja pakub välja põnevaid võimalusi, kuidas kaaslast kohtumisel üllatada.

70 eur/h

Magnet Club liikmele 50 eur/h

Anna armastusele võimalus ja liitu Magneti uudiskirjaga!