You are here:

 Teenused

s-1-min

MAGNET
CLUB

Magnet Club annab Sulle erilise ligipääsu meie klubi vallaliste sündmustele, kus Sul on võimalus kohtuda paljude vallalistega. Samuti lisame Sinu andmed meie andmebaasi ning kui märkame, et Sinu profiil sobitub mõne teise meie liikme profiiliga, siis pakume teile võimalust kohtuda. Magnet Club’iga liitumise eelduseks on personaalne vestlus.

25 eurot kuus

s-2-min

PERSONAALNE
KAASLASEOTSING

Personaalse kaaslaseotsingu käigus õpib Sinu matchmaker Sind tundma ning koos arutate läbi, millist kaaslast Sa soovid leida. Personaalse kaaslaseotsingu teenus kestab 6 kuud ning Sinu isiklik matchmaker on Sinuga kogu protsessi vältel. Kuue kuu jooksul võid oodata 6-8 kaaslase tutvustust, kes soovivad Sinuga kohtuda.

490 eurot kuus

s-3-min

CUSTOM
KAASLASEOTSING

Kui Sa otsid kaaslast, aga Magneti personaalse kaaslaseotsingu teenus ei sobi Sulle ajaliselt, hinna poolest või esitletavate tutvuste osas, siis kirjuta meile ja me leiame just Sulle sobivaima lahenduse.

60 eurot tunnis

Lisateenused

DATE COACHING

Õppetunnid armastuses – kellel neid ei oleks? Mõni õppetund on aga selline, mida ei peaks kordama või mida on eriti hea õppida teiste kogemustest. Magneti armastuse treener annab Sulle soovitusi ja näpunäiteid, kuidas muuta kohtingud teadlikumaks ja suhted sügavamaks.

267 eur/1,5h

Magnet Club liikmele 187 eur/1,5h

PROOVIKOHTING

Enne esimest kohtingut peabki süda pisut kiiremini lööma. Mõnikord võib aga ärevus olukorrast võitu saada ja rikkuda ära ilusa võimaluse. Et seda ei juhtuks, pakume võimalust minna kohtingule Magneti armastuse treeneriga, kellega saad kohtingu protsessi läbi teha turvaliselt ja toetavalt, et tunneksid ennast edaspidi kohtingutel kindlamalt ja mugavamalt.

159 eur/h

Magnet Club liikmele 107 eur/h

KOHTINGU PLANEERIMINE

Vahel on tunne, et sooviks teha teistmoodi kohtingu, aga puudu jääb kas ideedest või ajast. Magneti armastuse treener kuulab ära Sinu soovid ja pakub välja põnevaid võimalusi, kuidas kaaslast kohtumisel üllatada.

154 eur/h

Magnet Club liikmele 98 eur/h

Anna armastusele võimalus ja liitu Magneti uudiskirjaga!