You are here:
Close up photo interested he him his guy hold telephone addicted community mane friends trend addiction illustration pictures girls dating site futuristic creative design isolated grey background.

Lähisuhted on alati olnud mõjutatud muutustest ühiskonnas ja maailmas laiemalt. Huvitav on vaadata ühiskondlikke norme ja arusaamasid ning näha, kuidas abielu, suhte või perekonna normid on ajas muutunud. Millised on mõned olulised tegurid, millega on vaja arvestada, kui otsid kaaslast 21. sajandil? 

Võimalusi on rohkem, aga aega vähem

Elame keerukal, ent samas põneval ajal, kus meil on võimalik valida omale kaaslane rohkemate inimeste seast kui kunagi varem. Enam ei piira kaaslase leidmist päritolu, usk ega riigipiirid. Samas ei ole inimeste elutempo olnud kunagi nii kiire. Arenguvõimalused tööl, aktiivne sotsiaalne elu, aeg endale, puhkus ning 24 tunnist ööpäevas jääb puudugi. Jah, võimalusi on rohkem, aga aega inimestega kohtuda on vähem. Magnet Dating Agency aitab leida üles need inimesed, kes on Sinu aega väärt.       

Kaaslase valimine ja swipe’imine

Sotsiaalmeedia kaudu on inimesed ühendatud sadade, kui mitte tuhandete teistega, samas on vähenenud kvaliteetsete sõprussidemete arv. Sarnane tendents on suhetes. Õhtul diivanil lesides saab äpi vahendusel tutvuda mitme potentsiaalse kaaslasega ja vaid sekunditega otsustada, kas keegi meeldib või mitte. Jah, esmamulje on oluline, aga kujuta nüüd ette päriselt nende inimestega ühes ruumis olemist. Võimalust luua esmamulje selle põhjal, milline inimene tegelikult on: milline ta välja näeb, kuidas ta liigub, milline on ta hääl või naeratus, millise tunde ta tekitab, kui ta silma vaatab. Olles ühes ruumis kõigi nende inimestega, keda äpis kohtad – kas Sa valiksid sarnaselt, nagu swipe’ides? Minu tunne on, et taandades kaaslase valimise algoritmile ja profiilipildile, jääb kasutama palju informatsiooni, mida saaksime päriselt inimestega kohtudes. Magnet Dating Agency pakub erinevaid sündmusi, kus Sul on võimalik kohtuda teiste toredate vallalistega.  

Võimalus luua 2.0 ehk uue tasandi suhet

Esimest korda on inimestel võimalik luua suhet, mis ei ole majandusüksus või teiste huve teeniv liit, vaid teineteist väärtustav, hoidev, armastav ja avardav koosloomine. Kõlab ehk naiivselt, aga nõustun Tiina Tiitusega, kes ütles, et tuleviku suhted luuakse kohast, kus soovime valitud inimesega jagada enda rõõme ja kogemusi, mitte hirmust üksinda olemise ees või vajadusest, et keegi peseks sokke. Isiklikult usun, et tuleviku suhetel on suur võimalus inimeste elukvaliteeti parandada, kui osata seda targalt kasutada. Tähendusrikka ja sügava suhte loomine ja hoidmine on eesmärk, mis motiveerib Magnet Dating Agency tegutsemist. 

Magnet Dating Agency on kaasaegne kohtinguagentuur, mis viib kokku erilisi inimesi. 

Eliia Laats

matchmaker 

Magnet Dating Agency