You are here:

Protsess

Magneti unikaalne lähenemine

Magnet Dating Agency eksklusiivne kaaslase otsimise teenus on üles ehitatud, et leida just Sulle potentsiaalselt sobivaimad kaaslased meie andmebaasist ja kaugemaltki.

Magnet Dating Agency ainulaadne kaaslase otsimise teenus koosneb Sinu põhjalikust tundma õppimisest, meie matchmaker’i kogemustest ja intuitsioonist ning meie mahukast ja privaatsest andmebaasist.

Sinu isiklik matchmaker on Sinuga kogu kaaslase otsimise protsessi vältel. Kui Sa ei ole veel jõudnud mõelda, millist kaaslast enda kõrval näha soovid, siis matchmaker’i juhitud vestluste põhjal selgub see kindlasti.

Pärast kohtumist jagab matchmaker Sinuga sobivate inimeste tutvustusi, kellega saad ise sobiva kohtingu kokku leppida. Vajadusel on ta toeks kohtingu planeerimisel ning kindlasti soovib ta kuulda kohtingu muljeid ja annab soovitusi edasiseks.
woman looking

Magnet Dating Agency 3-astmeline kaaslase leidmise põhimõte

1. Tunne ennast

Meie küsimustikud ja vestlused on üles ehitatud selliselt, et õpiksime Sind sügavamalt tundma. Me tunneme huvi, kuidas Sina maailma näed, mis Sulle rõõmu teeb, millised katsumused on Sinust teinud Sinu ning millised on olnud Sinu varasemad suhtekogemused.

2. Tea, millist kaaslast Sa otsid

Psühholoogide ja holistilise terapeudi kaasabil loodud põhjaliku küsimustiku ja matchmaker’i juhitud vestluse eesmärk on teada saada, milline on Sinu ideaalne kaaslane. Ära muretse, kui Sa veel päris täpselt ei tea, millist kaaslast otsid. Magneti matchmaker on Sulle ka selles etapis toeks.

3. Käi kohtingutel teadlikult

Profiilide põhjal leitud sobivus ei garanteeri alati, et inimesed tunnevad kohtudes seda salapärast miskit. Kui see tunne on aga mõlemal olemas, annab see hea võimaluse suhte loomiseks. Magneti matchmaker on Sulle abiks ka kohtingute etapis, kui tunned liigset ärevust kohtingule minemise eel, vajad nõu kohtingu planeerimisel või soovid pärast kohtingut arutada, mida võiks järgmisel korral teisiti teha.

Partnerid

Anna armastusele võimalus ja liitu Magneti uudiskirjaga!